O projektu

Alep je pokus skupiny pražských filmařů, hudebníků, designérů a pořadatelů o zachycení atmosféry především živých koncertů organizovaných kolektivem /-\ sdbs a dalšími podobnými skupinami z ČR. V současnosti je Alep nekomerční projekt, který financujeme sami, ale hledáme možnosti sponzorství a crowdfundingu, které by nám pomohly pokrýt náklady na využití co nejlepší techniky a zajištění co nejlepších míst k pořádání akcí.

Videa

Bagdasarov / Pollack / Schweighart / Vatagin

11/11/2015 v libeňské synagoze
Po šesti letech první koncert málo známého free jazzového kvartetu původně založeného ve Vídni, který hrál jako předkapela Kammerflimmer Kollektief na festivalu Alternativa.
Přehrát

Kammerflimmer Kollektief

11/11/2015 v libeňské synagoze
Jeden z našich nejpovedenějších živých koncertů a jedinečná psychedelická událost, kterou jsme uspořádali díky spolupráci se zkušenými lidmi z festivalu Alternativa.
Přehrát

Připravujeme

Dälek

06/05/2017 v Mayapur Pokojíčku
Druhý koncert Däleka z produkce /-\, tentokrát v Mayapur Pokojíčku v industriální části Modřan. Dälek je pro nás inspirací již více než dekádu i proto nám bylo ctí dát tenhle koncert a video dohromady.
Na koncertu zazněla nová Dälekova tvorba, video tedy vyjde až s Dälekovým novým albem v září 2017.

Pozvakowski

16/06/2016 v nákladovém nádraží Žižkov
Živé vystoupení nezařaditelné maďarské kapely, která doprovází zvukové stěny projekcí z několika 8 a 16mm kamer. Koncert proběhl v nákladovém nádraží Žižkov, novém domově venkovního kina Národního filmového archivu.

Permon Balet Superstar

16/06/2016 v nákladovém nádraží Žižkov
Trio z Třebíče, jedna z nejodvážnějších heavy-alternative kapel u nás.

Kontakt & podpora

[email protected]
facebook.com/alepvideo

přihlásit k odběru /-\ sdbs newsletteru

english